Piezzeria "123pizza" ul.Dworcowa 19 Szczecin .... ul.Wybrzeże Kościuszkowskie 5 72-420 Dziwnów
Free Delivery: 570 623 333

TWÓJ WŁASNY Biznes

123pizza TWÓJ WŁASNY BIZNES”                                                                                                                          

Opis systemu franczyzowego
„123pizza TWÓJ WŁASNY BIZNES” – Restauracje szybkiej obsługi z pizza na dowóz. .


Najwa
żniejszą zaletą „123pizza TWÓJ WŁASNY BIZNES” jest minimalny koszt inwestycji ze strony ajenta w wymagany sprzęt gastronomiczny
a brak doświadczenia w branży gastronomicznej jest tylko zaletą.


Możesz stać się restauratorem bez znajomości branży.

Projekt pod nazwą „123pizza TWÓJ WŁASNY BIZNES”, został wdrożony w Polsce, gdyż sprawdził się w innych krajach  ze znakomitym powodzeniem.
Projekt jest wart uwagi, gdyż przy odpowiednim zaangażowaniu przynosi nieprzeciętne zyski. Po kontakcie z nami, osobnym mailem prześlemy do Państwa plan finansowy związanym z tym projektem, który obrazuje rentowność tego przedsięwzięcia. Uderzamy w to co jest w tej chwili potrzebne na rynku ,to co jest najmodniejsze  i co nie wymaga dużych nakładów finansowych, a jest potrzebne. Tak jak w innych krajach, tak i w Polsce branża szybkiej gastronomi z pizza rozwija się znakomicie, przynosząc stabilne zyski. Szybkość wprowadzenia usług nie jest kłopotliwa, wiąże się tylko z obrendowaniem części lokalu, zaangażowaniem i odbyciem szkoleń.Wsparcie dla franczyzobiorcy / partnera / ajenta od „123pizza TWÓJ WŁASNY BIZNES” : Największa zaletą jest wyliczalność biznesu który prowadzi Franczyzobiorca. Oferujemy jednolite obrendowania  , Zapewniamy pomoc przy rozpoczęciu działalności. Zapewniamy wparcie informatyczne i marketingowe, przeszkolenie personelu i Partnera,wsparcie ze strony dostawców ,rozpoznawalność punktu, wyłączność w rejonie.

Przewidywana kwota inwestycji (+ opłaty licencyjne). Koszty mogą się różnić w zależności od lokalizacji , wielkości lokalu i istniejących już przygotowanych mediów .
Możemy podać orientacyjne koszty , nowy punkt gastronomiczny to koszt około 10.000 zł. (Patrz: Ujawnienie dokumentów więcej szczegółów od osoby do kontaktu.)

Najważniejszą zaletą  „123pizza TWÓJ WŁASNY BIZNES”  jest:
– minimalny wkład inwestycji ze strony franczyzobiorcy w  wymagany sprzęt gastronomiczny
– licencja
– brak innych opłat

współpraca – kontakt : wspolpraca@123pizza.pl

lub po kontakcie telefonicznym uzyskamy informacje

tel. 91 303 303 5

[contact-form to=”wspolpraca@123pizza.pl” subject=”współpraca”][contact-field label=”Podpis” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Wiadomość” type=”textarea”][/contact-form]